Wicelider za mocny. Volley SKK przegrywa w Jedlińsku

Wicelider IV ligi – SPS Radmot Jedlińsk okazał się za mocny dla Volley SKK Belsk Duży. Podopieczni Kamila Trzcińskiego przegrali na wyjeździe 0:3.

Pierwszy set to przewaga gospodarzy. Radmot Jedlińsk rozpoczął tę partię od przewagi 6:1. Siatkarze z Belska Dużego próbowali gonić wynik. Zbliżyli się na trzy oczka przy stanie 9:6. Końcówka seta to jednak dobra gra ekipa z Jedlińska i wysoka wygrana 25:17.

Druga partia rozpoczęła się od prowadzenia Volley SKK 5:4. Kolejne części seta to jednak znów przewaga gospodarzy. Radmot osiągnął 3/4 punktową przewagę, którą kontrolował do końca i wygrał 25:21.

Radmot Jedlińsk trzecią partię rozpoczął od szybkiego prowadzenia 5:0. Podopieczni Kamila Trzcińskiego spróbowali gonić wynik i w połowie seta przegrywali 8:12. Końcówka to znów przewaga gospodarzy i zwycięstwo 25:19.

SPS Radmot Jedlińsk – Volley SKK Belsk Duży 3:0 (25:17, 25:21, 25:19)

Volley SKK Belsk Duży (wyjściowy skład): 10. Michalak, 11. Witkowski, 14. Kowalczyk, 16. Ścisłowski, 18. Rek, 21 Trzaska (C) oraz 9. Bruszewski (libero) oraz 17.Bitner, 19. Krężelewski, 25. Włodarczyk.

Przed graczami z Belska Dużego ostatni mecz w tej rundzie. Przeciwnikiem będzie zamykający tabelę Promotor Gózd. Spotkanie zostanie rozegrane w hali belskiego GOSiR-u 20 grudnia br. o godz. 15:00.