Za nami 15. kolejka radomskiej Serie B. GKS Belsk Duży w tej serii gier zaliczył przymusową pauzę. Podobnie jak Kraska Jasieniec, która miała grać z wycofanymi w piątek popołudniu rezerwami Wulkana Zakrzew.
Do dużych sensacji doszło w sobotnie popołudnie. W ten weekend pogoda nie rozpieszczała zawodników. Deszcz, śnieg, mroźne powietrze oraz słońce na zmianę towarzyszyły piłkarzom. Sprawcą największej niespodzianki była ekipa Hubala Chlewiska. Zespół, który do tej pory nie zgromadził choćby punktu zremisował z… liderem tabeli – Megawatem Świerże Górne. Jeden punkt wyrwał również nasz najbliższy przeciwnik – Iskra Zbrosza Duża, która zremisowała z Zorzą Kowala 4:4.
Faworyci wygrywali natomiast w niedzielę. W Mogielnicy 3:0 gospodarzy pokonał AS Radomiak Radom. Dużo ciężej było KS-owi Wysokin, który dzięki zwycięstwu 2:1 nad Sadownikiem Błędów wskoczył na pozycję lidera.
Do skutku nie doszły natomiast derby Gminy Jedlińsk. Z powodu złych warunków atmosferycznych przełożono mecz Strażak Wielogóra – KS Jedlanka.
Wyniki 15. kolejki Klasy B, gr. Radom II:
Hubal Chlewiska – Megawat Świerże Górne 2:2
Iskra Zbrosza Duża – Zorza Kowala 4:4
Mogielanka Mogielnica – AS Radomiak Radom 0:3
Sadownik Błędów – KS Wysokin 1:2
Strażak Wielogóra – KS Jedlanka – przełożono
GKS Belsk Duży – pauzował
Kraska Jasieniec – pauzowała
