Sadownictwo

Szkolenie chemizacyjne w Wilczogórze!

Firma SZKOLTEX Daniel Sochacki z Lublina organizuje obowiązkowe szkolenie skierowane do rolników w zakresie STOSOWANIA ŚRODKÓW OCHRONY ROŚLIN (szkolenia chemizacyjne), które odbędzie się w Ochotniczej Straży Pożarnej w Wilczogórze (Wilczogóra 12a) w czwartek, 22 stycznia 2026 roku o godz. 9:30.

Zgodnie z art. 64 Ustawy z dnia 8 marca 2013 r. (Dz. U. z 2020 r.poz.2097) o środkach ochrony roślin ZAŚWIADCZENIE O UKOŃCZENIU SZKOLENIA wydawane jest na okres 5 lat. Powyższy dokument uprawnia do wykonywania zabiegów oraz zakupu środków ochrony roślin.

Jest również niezbędny podczas kontroli Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa oraz Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w gospodarstwie.

Zapisy i informacje pod numerem telefonu: 533 377 625. Liczba miejsc ograniczona! Zdobądź uprawnia aby uniknąć kary finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *