Reprezentacja druhów z terenu Gminy Belsk Duży weźmie udział w Turnieju Piłki Nożnej o puchar Prezesa Oddziału Powiatowego ZOSP RP – dh Władysława Piątkowskiego.
Będą to już kolejne piłkarskie zmagania strażaków ochotników z powiatu grójeckiego. Poprzednie odbyły się w Hali Sportowej GOSiR w Belsku Dużym w marcu 2019 roku. Najlepsza okazała się wtedy ekipa Gminy Jasieniec, która w finale po rzutach karnych wygrała z druhami z Gminy Belsk Duży. Najlepszym zawodnikiem wybrano dh Tomasza Tkaczyka (OSP Lewiczyn).
W tym roku zmagania przeniosą się na świeże powietrze. W najbliższą niedzielę, 10 kwietnia strażacy będą rywalizować na orliku w Jasieńcu. Oprócz gospodarzy udział wezmą jeszcze reprezentacje gmin: Belsk Duży, Mogielnica, Grójec oraz Pniewy. W porównaniu z poprzednią edycją zabraknie więc drużyn z gminy Błędów, Chynów, Nowe Miasto nad Pilicą czy Warki.
Start turnieju: Godz. 10:00
Zakończenie: Godz. 13:30
Boisko przy PSP w Jasieńcu (ul. Szkolna 7)
