Zdrowie

BELMED najlepszy w powiecie!

SP ZOZ BELMED oraz dr Andrzej Pomykała okazali się najlepsi, zaś pielęgniarka Mariola Konarska zajęła 2. miejsce w plebiscycie Hipokrates Radomski 2017 dla powiatu grójeckiego. Konkurs zorganizowała gazeta “Echo Dnia”. Nagrody wręczono podczas uroczystej gali, która odbyła się w Radomiu 16 lutego.
Tytuł Przychodni Roku w powiecie grójeckim trafił w ręce Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Belmed w Belsku Dużym. Pierwsze miejsce zajął również doktor Andrzej Pomykała, który triumfował w kategorii Lekarz Rodzinny. Nieco gorsze, lecz też bardzo prestiżowe drugie miejsce zajęła pielęgniarka z Belska Dużego – pani Mariola Konarska, która musiała uznać wyższość pielęgniarski z Grójca.

jedna odpowiedź

  1. To Fakt P.Dr.Pomykała jest jedyny w swoim rodzaju ,jest to prawdziwy lekarz (nie obrażajac innych )który potrafi pomóc w każdej sytuacji ,,i nie ważne czy jest sie biednym czy bogatym poprostu jest nam udzielana pomoc przez niego…Jest miły i uczynny ,,,Gratulacje dla Niego Serdeczne ! A P.Mariola o tak ,ta kobieta tez zasłózył na medal za jej pomoc i opieke nad pacjetami ,,,Jest miłą i uczynną osobą,,Grratulacje również dla niej ..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *