Belscy siatkarze na wyjeździe wciąż niepokonani

Siatkarze ProNutiva SKK Belsk Duży z kolejnym ligowym zwycięstwem w I Lidze Mazowieckiej Seniorów. Tym razem podopieczni Kamila Majewskiego wygrali w Wolanowie.

Spotkanie rozpoczęło się lepiej dla ekipy z Belska Dużego. W dwóch pierwszych setach gracze Majewskiego wygrali do 19 i 21. Niestety, w trzeciej partii lepsi okazali się gospodarze z Wolanowa (25:21). Belski team przechylił jednak szalę zwycięstwa na swoją korzyść wygrywając w czwartym secie 25:18.

Tym samym ProNutiva SKK wciąż jest niepokonana na wyjazdach i w tabeli przesunęła się, choć na chwilę, na 4. miejsce. Już za tydzień szansa do pierwszego domowego zwycięstwa. W hali sportowej belskiego GOSiR-u siatkarze z Belska Dużego zagrają z UKS Herkules Sulejówek.

GKS JAGUAR Wolanów – ProNutiva SKK Belsk Duży 1:3 (19:25, 21:25, 25:21, 18:25)