Zdrowie

Cały powiat gra z Dominikiem!

Dominik Wojdalski toczy drugą połowę meczu o życie. W pomoc młodemu piłkarzowi oraz trenerowi włączają się wszyscy mieszkańcy powiatu grójeckiego!

Licytacje dla Dominika
Po zakończonej sukcesem akcji z licytacjami dla młodej mieszkanki powiatu – Mai, tym razem zdecydowano się na podobną akcję w przypadku Dominika Wojdalskiego. W specjalnej grupie jest już prawie piętnaście tysięcy ludzi!

Do licytacji włączyły się instytucje z terenu gminy Belsk Duży. M.in. KGW z Lewiczyna czy Rębowoli.

SPECJALNA GRUPA NA FACEBOOKU – LICYTACJA DLA DOMINIKA WOJDALSKIEGO

#WojdalChallenge
O tym, że strażacy ochotnicy mają wielkie serce do pomagania przekonaliśmy się nieraz. Tym razem druhowie grają razem z Dominikiem! Ochotnicza Straż Pożarna w Grójcu zapoczątkowała akcję #WojdalChallenge.

Zasady są bardzo proste: nominowani mają za zadanie wykonać dziesięć pajacyków w ciągu 72 godzin od nominacji. Każda z osób biorących udział w challenge’u wpłaca 5 zł na konto Dominika. Jeżeli zadanie nie zostanie wykonane – nominowani wpłacają karną stówkę.

Wśród nominowanych jednostek znalazły się również te z Gminy Belsk Duży, a efekty ich pomagania zobaczycie już niebawem również na naszym portalu!

Parafia wraz ze szkołą
Swoją pomoc zadeklarowała również Parafia pw. Świętej Trójcy w Belsku Dużym, która wraz z miejscową szkołą podstawową przeprowadzi zbiórkę w niedzielę, 14 lutego br.

#SiePomaga
Środki na walkę Dominika z białaczką można przekazać również na siepomaga.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *