Sport

Czarnecki: Czujemy spory niedosyt

Piłkarze GKS- u Belsk Duży jesienne zmagania zakończyli na piątym miejscu. 2 lutego rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej.

– Chciałbym odmłodzić naszą drużynę – zapowiada trener GKS- u Belsk Duży, Adam Czarnecki. Runda jesienna w radomskiej B klasie, to już historia. A jak piłkarską rywalizację wspomina trener Adam Czarnecki? – Piąte miejsce w ligowej tabeli nikogo z nas nie zadowala. Myślę, że mogliśmy zaprezentować się z lepszej strony. Przed nami jeszcze druga część sezonu i tutaj wszystko się może wydarzyć. Zrobimy wiele, żeby zmagania zakończyć na lepszej pozycji – mówi Czarnecki.

Wiele wskazuje, że w jego zespole zajdą zmiany. – W Belsku Dużym jest fajna drużyna juniorów. Chciałbym dać im szansę gry i liczę, że pokażą się z jak najlepszej strony. Oczywiście nie przekreślam doświadczonych piłkarzy – przyznaje Czarnecki.

Jego podopieczni przygotowania do rundy wiosennej rozpoczną 2 lutego. Rozegrają kilka pojedynków sparingowych. – Zmierzymy się między innymi z GPSZ Głuchów, czy LKS- em Radzice. Nasi przeciwnicy, to ciekawe drużyny – kończy Adam Czarnecki.

MARCIN KAŹMIERSKI – dziennikarz portalu Radomsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *