Czas na lidera! GKS gra z Blaskiem

Już w sobotę inauguracja piłkarskiej wiosny w Belsku Dużym! Podopieczni Stanisława Bilskiego zmierzą się na Boisku Gminnym z liderem tabeli Blaskiem Odrzywół. Początek meczu o godz. 10:00.

Bij lidera
Za nami trzynaście kolejek radomskiej Serie B. Liderem jest ekipa Blasku Odrzywół. Podopieczni grającego trenera, Jarosława Rzuczkowskiego mają rewelacyjny sezon. Dziesięciokrotnie inkasowali komplet punktów. Trzykrotnie dzielili się zdobyczą ze swoimi rywalami. Tak było m.in. w jesiennym spotkaniu z GKS-em Belsk Duży. W meczu rozgrywanym w Potworowie padł remis 1:1. Belszczanie prowadzili od 43. minuty po bramce Jakuba Wójcika. Gospodarze wyrównali w 66. minucie. Do siatki Przemysława Załęskiego z rzutu karnego trafił Bartłomiej Rychta.

Rollercoaster z happy-endem
W pierwszej wiosennej kolejce obie drużyny wróciły z dalekich podróży. GKS Belsk Duży przegrywał już 1:4 z KS Wysokin, by po końcowym gwizdku sędziego cieszyć się ze zwycięstwa 7:4. Blask też przegrywał. Po pierwszych 45. minutach boju z Jaguarem było bowiem 0:1. Ekipa z Wolanowa przez całe spotkanie grała w dziesięciu, co w końcu musiało się odbić. Odrzywolanie wrócili do gry, a wynik po 90. minutach boju brzmiał 3:1

Powroty, powroty
W premierowym meczu z KS Wysokin trener Bilski nie mógł skorzystać z kilku zawodników. Karę za czerwone kartki w meczu z Sadownikiem Błędów odbyli już Łukasz Kołosowski i Arkadiusz Bogucki. Szkoleniowiec powinien skorzystać także z Piotra Franczaka.

Początek sobotniego meczu, nietypowo bo o godz. 10:00. Wszystkich sympatyków GKS-u w imieniu Zarządu Klubu serdecznie zapraszamy na mecz!