Sport

Derby powiatu seniorów GKS-u

Przed seniorami GKS-u Belsk Duży derbowy pojedynek z GPSZ Głuchów. Początek spotkania w niedzielę, 31 marca br. o godz. 13:30 na boisku rywala.

Ważny mecz
Szanse na bezpośredni awans do A klasy oddaliły się w sobotę od GKS-u. Po porażce z Blaskiem ekipa Stanisława Bilskiego ma już osiem punktów straty do lidera. Wciąż otwarta jest jednak droga do drugiego miejsca, które w tym roku da baraż. W tym momencie na drugiej pozycji znajduje się ekipa GKS-u Stromiec, która ma w swoim dorobku 31 punktów. Tyle samo oczek ma trzeci Sadownik. Belski klub jest czwarty z 28 punktami, ale jego przewaga nad najbliższym rywalem – GPSZ Głuchów to zaledwie trzy punkty. Nikomu nie trzeba mówić, jak ważny mecz czeka w niedzielę seniorów GKS-u Belsk Duży.

Uważać na Kotańskiego
GPSZ podobnie jak GKS ma za sobą dwa spotkania w rundzie wiosennej. Na inaugurację gracze Pawła Gaika wygrali z Tęczą Augustów 4:1. Drugie spotkanie nie ułożyło się dla nich już tak dobrze. W Wolanowie postawił się Głuchowianom miejscowy Jaguar i spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2. Belszczanie w niedzielnym pojedynku najbardziej powinni uważać na Mariusza Kotańskiego. 39-latek ma za sobą bardzo bogatą karierę piłkarską. Występował m.in. w Mazowszu Grójec, Jeziorce Prażmów, KS Warka, TKKF Grójec czy ostatnio w LKS Osuchów.

Wszystkich kibiców w imieniu piłkarzy i zarządu GKS Belsk Duży serdecznie zapraszamy na mecz do Głuchowa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *