Sport

Domowe ostatki seniorów GKS-u

Tylko dwa spotkania zostały do rozegrania seniorom GKS-u Belsk Duży. W najbliższą niedzielę, 9 czerwca br. podopieczni Stanisława Bilskiego po raz ostatni w tej kampanii zagrają na własnym boisku.

Rywalem GKS-u będzie Jaguar Wolanów, który plasuje się na dziesiątym miejscu. W jesiennym pojedynku obu ekip lepiej spisali się gracze z Belska Dużego, którzy wygrali 3:0. Do siatki rywali trafili wtedy Piotr Franczak, Jakub Wójcik oraz Patryk Rybiński.

Niedzielny rywal belskiego zespołu na wiosnę prezentuje się nieco lepiej. Niby na ich koncie widnieje zaledwie osiem oczek, lecz Wolanowianie potrafili postawić się wiceliderowi – Sadownikowi Błędów (przegrana 2:3) czy trzeciej ekipie radomskiej klasy B – GKS-owi Stromiec (przegrana 5:7). Niedzielne spotkanie zapowiada się więc emocjonująco!

Jedno jest pewne. Podopieczni Stanisława Bilskiego niżej niż czwarte miejsce w tabeli nie spadną. Dwa ostatnie mecze są więc szansą do zaprezentowania się dla zmienników. Zawodników, którzy w sezonie grali nieco mniej.

Początek spotkania na Boisku Gminnym przy ul. Szkolnej 10 o godz. 16:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *