Sport

Domowe zwycięstwo seniorów GKS-u

Seniorzy GKS-u Belsk Duży ograli w sobotnie popołudnie ekipę Blasku Odrzywół 3:1. Do siatki rywala trafiali: Mateusz Noga (dwukrotnie) oraz Tomasz Prokopczyk. Był to ostatni mecz w roli gospodarza w tym sezonie ligowym.

Gracze z Belska Dużego idealnie rozpoczęli mecz. Gola już w pierwszej minucie spotkania strzelił Mateusz Noga. Goście odpowiedzieli trafieniem jedenaście minut później.

Dobre przejęcie w środkowej strefie przez Rafała Maciaka zapoczątkowało akcję na 2:1 w 29. minucie spotkanie. Popularny “Dzidek” podał do Mateusza Nogi, a ten będąc jeden na jeden z bramkarzem, pewnym uderzeniem wpakował piłkę do siatki. Trzecie trafienie belszczanie dołożyli po przerwie. Za pola karnego gola strzelił Tomasz Prokopczyk.

Za tydzień piłkarzy GKS-u czeka ostatni ligowy mecz w sezonie 2017/2018. Podopieczni Kamila Lewandowskiego udadzą się do Borkowic na mecz z tamtejszą Ruszcovią.

GKS Belsk Duży – Blask Odrzywół 3:1 (2:1)
Noga 1, 29; Prokopczyk 48 – ? 12

GKS: 1. Przemysław Załęski – 5. Kamil Lewandowski (C), 24. Rafał Kolasa, 18. Radosław Skonieczny, 8. Arkadiusz Bogucki – 19. Bartosz Jakóbowski (75, 4. Kamil Bocheński), 7. Łukasz Cieślak, 23. Rafał Maciak (85, 13. Daniel Górzyński), 6. Arkadiusz Gwadera, 10. Tomasz Prokopczyk – 17. Mateusz Noga (44, 14. Patryk Rybiński).