Sport

Drugi sparing GKS-u na plus

Przygotowujący się do startu wiosennych zmagań, seniorzy GKS-u Belsk Duży w niedzielne przedpołudnie rozegrali drugi mecz kontrolny. Podopieczni Stanisława Bilskiego ograli 5:3 ekipę GKS-u Chynów.

Szybko rozpoczęli strzelanie gracze z Belska Dużego. Pierwszą sytuację, w 2. minucie spotkania, na gola zamienił Mateusz Noga, który wygrał pojedynek jeden na jeden z golkiperem przeciwnika. Chwilę później było 1:1. W 22. minucie meczu Chynowianie nie wykorzystali rzutu karnego. Doskonale w tej sytuacji zachował się Przemysław Załęski, który wyczuł intencje strzelającego rzucając się w dobry róg bramki. Wynik 1:1 utrzymał się do końca pierwszej części gry.

GKS dobrze wszedł w drugą odsłonę. W przeciągu siedmiu minut podopieczni Bilskiego strzelili trzy gole. Do siatki trafiali: dwukrotnie Piotr Franczak oraz Łukasz Cieślak (z rzutu karnego). W 66. minucie GKS Chynów złapał kontakt. Pod koniec spotkania padły jeszcze dwa gole. Dla Belszczan trafił Mateusz Noga, goście trafienie na 3:5 zanotowali chwilę przed ostatnim gwizdkiem sędziego.

GKS Belsk Duży – GKS Chynów 5:3 (1:1)
Noga 2, 87; Franczak 50, 57; Cieślak 55(k) – ? 66, ? 89

Za tydzień dla GKS-u kolejny sprawdzian. Tym razem przyjdzie zmierzyć się z KS Lesznowolą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *