Sport

Falstart seniorów GKS-u

Porażką na własnym boisku ligowe zmagania rozpoczęli seniorzy GKS-u Belsk Duży. Na Stadionie Gminnym podopieczni Mateusza Norberciaka przegrali 1:2 z Iskrą Zbrosza Duża.

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy wykorzystali gapiostwo defensywy GKS-u. Damian Wysocki źle wyrzucił piłkę z autu, a napastnik Iskry w sytuacji sam na sam pokonał Przemysława Załęskiego.

Dalsze minuty to wyrównana gra z obu stron. Dopiero pod koniec pierwszej części gry do ataków rzucili się gracze z Belska. Kilka prób w końcu skończyło się bramką. Dariusz Pardak uderzył z dystansu. Piłkę przed siebie odbił golkiper Zbroszan, a z najbliższej odległości do siatki wpakował ją Krystian Onuczyński.

Niestety, 120 sekund po bramce dla GKS-u odpowiedzieli goście. Napastnik Iskry zza pola karnego uderzył w samo okienko belskiej bramki…

W drugiej odsłonie oba zespoły próbowały dołożyć swoje trafienie. Blisko wyrównania był GKS, lecz doskonałą paradą po strzale Krystiana Onuczyńskiego popisał się golkiper przyjezdnych.

Team Mateusza Norberciaka zaliczył mały falstart. Okazja do rewanżu już za tydzień. W sobotę, 4 września o godz. 10:00 GKS zagra na wyjeździe z KS Wysokin.

GKS Belsk Duży – Iskra Zbrosza Duża 1:2 (1:2)
Onuczyński 41 – Kamiński 25, 43

GKS: Załęski – Wysocki, Kazimierski, Bocheński, Kołosowski – Kowalczyk, Onuczyński, Lytvyn, Kaliciński, Norberciak – Pardak
Grali także: Komorowski, Borkowski, Rybiński, Krawczyk, Raczyński.

Iskra: Słupek, Paździerski, Cymer, Grabowski, Sowiński, Bąkowski, Sałyga, Fołtyn, Zawadzki, Karczewski, Kamiński
Grali także: Białkowski, Rąbkowski, Kot, Dudek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *