Edukacja Sport

Gimbel na pudle!

Gmina Belsk Duży powoli staje się kolebką unihokeja. Po zwycięstwie w zmaganiach powiatowych chłopcy z Belska Dużego zajęli trzecie miejsce w Międzypowiatowych Zawodach Ziemi Radomskiej.

W dniu 2 grudnia 2017r. na hali sportowej Gimnazjum Publicznego nr 10 w Radomiu odbyły się finały międzypowiatowe unihokeja w kategorii gimnazjum. Wśród chłopców udział wzięły gimnazja z Radomia, Jedlińska, Przytyka, Mirowa oraz Belska Dużego.

Podopieczni Tomasza Wesołowskiego z Publicznego Gimnazjum im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Belsku Dużym zaprezentowali się bardzo dobrze i zajęli trzecie miejsce. Co ciekawe ta pozycja mogła być nieco wyższa, bowiem gimnazjaliści przegrali drugie miejsce bilansem bezpośredniego spotkania.

Trzymamy kciuki za podopiecznych Tomasza Wesołowskiego i liczymy na kolejne sukcesy!