Sport

GKS ogrywa Białkę

W swoim czwartym meczu kontrolnym podopieczni Tomasza Niemirskiego wygrali z Białką Biała Rawska 3:0. Dwie bramki dla GKS-u zdobył Piotr Franczak, zaś jedno trafienie dołożył Tomasz Prokopczyk.

W początkowej fazie meczu lepiej wyglądali gracze ze skierniewickiej klasy A. Z biegiem czasu do głosu doszli jednak gracze GKS-u. W 38. minucie z prawej strony zacentrował Tomasz Prokopczyk. W polu karnym najlepiej zachował się Piotr Franczak, który ubiegł bramkarza i szpicem buta wpakował piłkę do siatki. Trzy minuty później było już 2:0. Swoje drugie trafienie zaliczył popularny “Franz”. Tym razem asystował Kamil Lewandowski, który doskonale podłączył się do akcji ofensywnej.

W drugiej połowie belszczanie dołożyli kolejne trafienie. Z środka pola doskonałą piłkę zagrał Radosław Skonieczny. W polu karnym znalazł się Tomasz Prokopczyk, który umiejętnym lobem pokonał golkipera Białki.

GKS Belsk Duży – Białka Biała Rawska 3:0 (2:0)
Franczak 38, 41; Prokopczyk 84

GKS (wyjściowa jedenastka): Załęski – Lewandowski, Kolasa, Skonieczny, Kazimierski – Maciak, Gwadera, Cieślak – Prokopczyk, Franczak, zawodnik testowany. Grali także: zawodnik testowany, Bocheński, Wysocki, Kołosowski, Jakóbowski oraz Rybiński.