Sport

GKS zagra na wyjeździe z Jaguarem Wolanów

Przed piłkarzami belskiego klubu kolejne ciekawe spotkanie. Tym razem zmierzą się oni na wyjeździe z liderem rozgrywek – Jaguarem Wolanów.

Ekipa prowadzona przez trenera Marka Siwaka w dotychczasowych spotkaniach nie zaznała smaku porażki. Jaguar na inaugurację sezonu 2023/24 wysoko wygrał na wyjeździe z Mogielanką Mogielnica (8:2). Następnie nie rozegrał spotkania, bowiem Megawat Świerże Górne zrezygnował z wyjazdu na mecz, a Radomski OZPN przyznał klubowi walkower 3:0. W ostatniej serii gier Wolanowianie zanotowali pewne, wyjazdowe zwycięstwo nad KS Jedlanka (5:1).

Natomiast gracze GKS-u podobnie jak ich niedzielny oponent mają na koncie komplet punktów. Belski team wygrał na start ze Strażakiem Wielogóra 6:0. Następnie piłkarze zainkasowali komplet punktów w derbowym starciu z Sadownikiem Błędów (2:0), by w ostatniej kolejce pokonać faworyzowany KP Stanisławice (1:0) po przepięknej bramce Krystiana Onuczyńskiego.

Teraz czas na kolejne ciekawe spotkanie w ramach radomskiej Klasy B. Gospodarze pojedynku oceniają spotkanie jako hit kolejki. Początek w niedzielę, 10 września 2023 roku o godz. 17:00 w Wolanowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *