Inne

Gotówki nie zabraknie

Wojna na Ukrainie sprawia, że w bankach zaczyna brakować pieniędzy. Ludzie masowo ruszyli nie tylko po paliwo, ale także do kas. Czy jest się jednak czego obawiać?

Belski Bank Spółdzielczy za pośrednictwem swojego Facebooka poinformował, że zgodnie z komunikatem Narodowego Banku Polskiego z 25 lutego br. ma wystarczającą ilość gotówki, by całkowicie pokryć potrzeby ich klientów. Przeprasza również za występujące nieraz opóźnienia w zapełnianiu bankomatów.

Bank na bieżąco stara się uzupełniać zapasy gotówki. Jednak ze względu na wiele wypłat, często z powodów logistycznych, nie zawsze udaje się im utrzymać regularność dostaw. Nie ma się jednak czego obawiać, bo tak jak pisaliśmy wcześniej – banka ma wystarczającą liczbę gotówki.

“Przed dwoma laty, u progu pandemii koronawirusa, Spółdzielcza Grupa Bankowa doskonale poradziła sobie z obsługą Klientów. Również dziś mogą Państwo na nas polegać. Wzajemność i wparcie dla naszych Klientów mamy wpisane w nasze spółdzielcze DNA” – napisał na zakończenie w swoim komunikacie belski Bank.

Fot. Bank Spółdzielczy im. Stefczyka w Belsku Dużym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *