Plebiscyt

I Edycja Plebiscytu – ruszyło głosowanie!

Na naszym profilu na facebooku ruszyło głosowanie w dwóch kategoriach I Edycji Plebiscytu “belskduzy24.pl”. Mogą Państwo głosować w kategorii SZKOŁA I i SZKOŁA II.

Głosowanie w kategorii SZKOŁA I:

Mamy tutaj “bratobójczą” rywalizację placówek z Belska Dużego Jak zagłosować? Formuła jest bardzo prosta. Głosujemy reakcjami na Facebooku. Mogą oddać Państwo głosy dwie szkoły. To znaczy, jeżeli na jedną dadzą Państwo 5, na drugą muszą dać 3 bądź 1.

❤️ – 5 punktów
😄 – 3 punkty
😮 – 1 punkt

Głosowanie w kategorii SZKOŁA II:

W kategorii SZKOŁA II głosujemy na trzy mniejsze placówki z terenu gminy Belsk Duży – PSP im. UNICEF w Lewiczynie, PSP im. Romualda Traugutta w Łęczeszycach oraz PSP im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie. Jak zagłosować? Formuła jest bardzo prosta. Głosujemy reakcjami na Facebooku. Mogą oddać Państwo głosy dwie szkoły. To znaczy, jeżeli na jedną dadzą Państwo 5, na drugą muszą dać 3 bądź 1.

❤️ – 5 punktów
😄 – 3 punkty
😮 – 1 punkt

Możliwe jest również głosowanie poprzez wysłanie do nas maila (adres: belskduzy24@gmail.com). W temacie wiadomości proszę wpisać kategorię plebiscytu oraz to ile punktów na daną szkołę chcą Państwo oddać!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *