Plebiscyt

I Edycja Plebiscytu – ruszyło głosowanie!

Na naszym profilu na facebooku ruszyło głosowanie w dwóch kategoriach I Edycji Plebiscytu “belskduzy24.pl”. Mogą Państwo głosować w kategorii SZKOŁA I i SZKOŁA II.

Głosowanie w kategorii SZKOŁA I:

Mamy tutaj “bratobójczą” rywalizację placówek z Belska Dużego Jak zagłosować? Formuła jest bardzo prosta. Głosujemy reakcjami na Facebooku. Mogą oddać Państwo głosy dwie szkoły. To znaczy, jeżeli na jedną dadzą Państwo 5, na drugą muszą dać 3 bądź 1.

❤️ – 5 punktów
😄 – 3 punkty
😮 – 1 punkt

Głosowanie w kategorii SZKOŁA II:

W kategorii SZKOŁA II głosujemy na trzy mniejsze placówki z terenu gminy Belsk Duży – PSP im. UNICEF w Lewiczynie, PSP im. Romualda Traugutta w Łęczeszycach oraz PSP im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie. Jak zagłosować? Formuła jest bardzo prosta. Głosujemy reakcjami na Facebooku. Mogą oddać Państwo głosy dwie szkoły. To znaczy, jeżeli na jedną dadzą Państwo 5, na drugą muszą dać 3 bądź 1.

❤️ – 5 punktów
😄 – 3 punkty
😮 – 1 punkt

Możliwe jest również głosowanie poprzez wysłanie do nas maila (adres: belskduzy24@gmail.com). W temacie wiadomości proszę wpisać kategorię plebiscytu oraz to ile punktów na daną szkołę chcą Państwo oddać!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *