Kościół

Idą z duchem czasu

Parafia pw. Świętej Trójcy w Belsku Dużym jako pierwsza w regionie stworzyła możliwość składania ofiar przez swoją stronę internetową. Informację podał portal www.Grojec24.net.

Wiele dziedzin życia cierpi z powodu pandemii koronawirusa i wprowadzanych obostrzeń. Trudny czas przeżywa również belska parafia. – Przyszło nam realizować dużą inwestycję termomodernizacji naszego kościoła w trudnym czasie pandemii. – mówi w rozmowie z nami ks. Jarosław Siuchta. – Inicjatywa jest skierowana do ludzi dobrej woli, którzy z racji na obostrzenia nie mogą osobiście wziąć udziału we Mszy św., a leży im na sercu dobro parafii i chcieliby wesprzeć przedsięwzięcie – kontynuuje proboszcz i dodaje: – Możliwości dzisiejszej techniki umożliwiają “e-tacę”, więc dlaczego mamy nie spróbować i nie skorzystać?

Pieniądze można wpłacać poprzez stronę parafii – www.parafiaswtrojcy.pl. Trzeba tylko wypełnić specjalny formularz. – Już są pierwsze wpłaty, za które z serca dziękuję! – kończy rozmowę z nami proboszcz belskiej parafii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *