Plebiscyt

II Edycja Plebiscytu belskduzy24.pl

Przed nami druga edycja Plebiscytu naszego portalu. W tym roku głosować będzie można w pięciu kategoriach: Wydarzenie Kulturalne Roku, Wydarzenie dla Niepodległej, Społecznik Roku, Sport oraz Szkoła. Będziemy chcieli również przyznać Nagrodę Specjalną. Za nim jednak ruszycie do głosowania, do 18 stycznia do godz. 24:00 będzie można zgłaszać swoje kandydatury!

Kandydatów można zgłaszać do czterech z pięciu kategorii: Wydarzenie Kulturalne Roku, Wydarzenie dla Niepodległej, Społecznik Roku, Sport. Czekamy również na zgłoszenia do Nagrody Specjalnej. Jeśli są jakieś instytucje bądź ludzie, którzy według Was robią w gminie Belsk Duży bardzo wiele i zasługują na taką nagrodę zapraszamy do kontaktu!

W kategorii “Szkoła” z automatu przydzielone są wszystkie szkoły podstawowe oraz gimnazjum.

Wydarzenie Kulturalne Roku
W naszej gminie w 2018 roku było wiele ciekawych wydarzeń kulturalnych. Od koncertu Stanisławy Celińskiej w belskim kościele parafialnym, po Finał Szlachetnej Paczki.

Wydarzenie dla Niepodległej
Ubiegły rok minął nam pod znakiem setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. W gminie Belsk Duży było wiele ciekawych wydarzeń nawiązujących do tej ważnej, dla Nas Polaków, rocznicy. W 2018 roku nadano nazwy ulicom, rozdano setki biało-czerwonych flag, a także odbył się przepiękny program słowno-muzyczny. Będzie w czym wybierać!

Społecznik Roku
Wiele jest osób w naszej małej ojczyźnie, które robią coś społecznie. Chcąc nagrodzić ich za ich trud postanowiliśmy, że wybiorą Państwo Społecznika Roku 2018. Do “Społecznika Roku” można zgłaszać pojedyncze osoby, a także grupy osób czy stowarzyszenia.

Sport
Prężnie działający klub sportowy GKS Belsk Duży, sukcesy młodych sportowców w szkołach, a także tych trochę starszych. Nasz Plebiscyt nie mógłby się odbyć bez tej ważnej, dla Nas kategorii.

Szkoła
W tym roku postanowiliśmy, że wszystkie pięć szkół z terenu gminy Belsk Duży będzie walczyło o jedną statuetkę. Wygaszane gimnazjum kontra cztery podstawówki: z Belska Dużego, Lewiczyna, Łęczeszyc i Zaborowa. Kto będzie górą? Tego dowiemy się już niebawem. Tymczasem, zacieramy ręce na super rywalizację.

Nagroda Specjalna Portalu belskduzy24.pl
Są ludzie, którzy robią bardzo dużo dla naszej małej społeczności. Czekamy na zgłoszenia. Nasz portal we współpracy ze szkołami, parafiami, jednostkami OSP oraz organizacjami pozarządowymi ustalimy listę kandydatów do tej nagrody.

Zgłoszenia można wysyłać na nasz adres mailowy: belskduzy24@gmail.com lub napisać wiadomość prywatną na naszym Facebooku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *