Kultura

Kino plenerowe zakończone sukcesem!

Za nami pierwsze w historii kino plenerowe zorganizowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Belsku Dużym. Powstało ono w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkotykowych. Seans odbył się 5 lipca br. na Stadionie Gminnym.

Choć pogoda tego dnia nie rozpieszczała, to na Stadionie Gminnym pojawiło się wielu mieszkańców gminy Belsk Duży i nie tylko. Zajęte było sto leżaków specjalnie przygotowanych na tę okazję, ławki oraz część z trybun. Łącznie film “Najlepszy” w reżyserii Łukasza Palkowskiego oglądało około 150 widzów! Wśród nich m.in. Wójt Gminy Belsk Duży – Władysław Piątkowski, Przewodniczący Rady Gminy – Bogusław Sikorski, Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej – Marianna Kornaszewska, a także proboszcz belskiej parafii – ks. Jarosław Siuchta oraz wicedyrektor PSP im. Jana Pawła II w Belsku Dużym – Teresa Bogdańska.

Widzom bardzo podobał się film oraz taki właśnie pomysł na spędzenie wolnego czasu. Seans został zakończony gromkimi brawami.

Za projekcję filmu odpowiedzialna była firma wyświetlfilm.pl z Warszawy. Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej z Panią Kierownik Urszulą Kopycką na czele są zadowoleni z tak pozytywnego odbioru i już planują kolejne kino pod chmurką. Kiedy? Dokładne informacje znajdziecie na naszym portalu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *