Sport

Kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa

Siatkarze ProNutivy SKK Belsk Duży na siatkarskich parkietach prezentują się z bardzo dobrej strony. Przed nimi rewanżowy pojedynek z KTS- em Flot Iskra Warszawa. Czy podopieczni Kamila Majewskiego zaskoczą niżej notowanego rywala?

Miniony 2022 rok już za zespołem Kamila Majewskiego. A jak siatkarskie zmagania wspomina prezes ProNutivy SKK Belsk Duży, Krzysztof Małachowski? – Rok 2022 trzeba ocenić jako bardzo udany. Po rywalizacji w rundzie zasadniczej IV ligi weszliśmy do barażów. Tam stoczyliśmy bardzo zaciętą walkę z zespołami z Siedlec oraz Jedlińska. Awansowaliśmy na wyższy szczebel rozgrywkowy. To było takim impulsem do dalszych działań i zbudowania nowej drużyny. Teraz występujemy w I lidze Mazowieckiej Seniorów. Jest ona najwyższą klasą rozgrywkową na Mazowszu – podkreśla Małachowski.

Obecnie drużyna z Belska Dużego po dziesięciu meczach zajmuje pierwszą pozycję w ligowej tabeli. Już niebawem rewanżowa konfrontacja z KTS- em Flot Iskra Warszawa. – Z każdym kolejnym meczem frekwencja kibiców na hali w Belsku Dużym wydaje się być lepsza. Szykujemy dla nich ciekawe niespodzianki. Liczę, że pójdziemy za ciosem i wygramy z warszawskim rywalem – zaznacza prezes Małachowski. Trzeba podkreślić, że gościem specjalnym na tym pojedynku będzie komentator Polsatu Sport, Marek Magiera.

MARCIN KAŹMIERSKI – dziennikarz portalu Radomsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *