Edukacja

Łukasz Kocewiak gościł w belskiej podstawówce

Dziś w PSP im. Jana Pawła II w Belsku Dużym gościł absolwent szkoły, podróżnik, bloger oraz autor książek – Łukasz Kocewiak.

Ze względu na obostrzenia, w spotkaniach wzięła udział ograniczona liczba uczniów, klasy trzecie, szóste i siódme. Pan Łukasz z pasją i lekkością słowa opowiedział zgromadzonym na sali o swoich samodzielnych wyprawach na szczyty, zrealizowanych w projekcie “8 solo”. Profesjonalna prezentacja, zdjęcia, filmy połączone z ciekawą narracją zahipnotyzowały nawet tych, którzy nie zawsze lubią siedzieć bez ruchu przez dłuższy czas.

Na ostatnie spotkanie przybył również Pan Wójt Władysław Piątkowski, Dyrektor GZOPO Pani Maria Magdalena Walewska Żółcik, wychowawczyni Łukasza w klasach 4-8 – Pani Maria Ławnicka, Pani Katarzyna Kulig (koleżanka z klasy) obecnie nauczycielka języka angielskiego w Zaborowie z grupą uczniów klasy siódmej oraz Pan Przemek Dziubiński, kolega z klasy naszego gościa. Na prezentacji obecni byli również nauczyciele, którzy uczyli Pana Łukasza w naszej podstawówce i nadal w niej pracują.

Wspólnie zwiedziliśmy także szkołę. Przygotowanie spotkania wsparli opiekunowie SU.Czas upłynął w serdecznej atmosferze pełnej miłych wspomnień. Mamy nadzieję, że to nie nasze ostatnie spotkanie.

Autor: PSP Belsk Duży

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *