Samorząd

Medale od Prezydenta!

W dniu 21 listopada 2019 roku w Sali Ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Belsku Dużym Wójt Władysław Piątkowski wręczył medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Odznaczenia te przyznawane są przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej i otrzymują je pary obchodzące złote gody.

W tym dniu odznaczeni zostali: Alina i Ireneusz Bałut, Janina i Henryk Dyga, Teresa i Wojciech Klepko, Wanda i Stanisław Kocewiak, Marianna i Wiesław Kot, Halina i Władysław Kudlak, Elżbieta i Konrad Luks, Maria i Marian Milczarek, Stanisława i Stefan Napiórkowscy oraz Elżbieta i Bogdan Puncewicz.

Życzenia kolejnych dni, miesięcy i lat pełnych szczęścia i radości, ciągłego uśmiechu na twarzy, jak również tego, aby cieszyć się życiem w każdym jego momencie, składał Wójt Władysław Piątkowski.

Dostojnym Jubilatom podczas uroczystości życzenia i gratulacje składali Przewodniczący Rady Gminy Bogusław Sikorski, Sekretarz Gminy Renata Ostatek oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Janina Ciamarczan. Dla świętujących swój jubileusz przygotowano słodki poczęstunek, nie zabrakło także symbolicznego toastu za ich zdrowie. Na zakończenie zebrani otrzymali z rąk Wójta książki dr Remigiusza Matyjasa “Jesteśmy cząstką ojczyzny. Z patriotycznych tradycji gminy Belsk Duży” oraz przypinki z herbem Naszej gminy.

Autor: E. Tomasiak
Urząd Gminy Belsk Duży

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *