Samorząd

Medale od Prezydenta

W piątek 1 lutego br. w Sali Ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Belsku Dużym Wójt Władysław Piątkowski wręczył medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Odznaczenia te przyznawane są przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej i otrzymują je pary obchodzące złote gody.

W tym dniu odznaczeni zostali: Barbara i Edward Maciak z Małej Wsi, Krystyna i Franciszek Kowalczyk z Woli Łęczeszyckiej, Stanisława i Józef Oracz z Łęczeszyc, Barbara i Franciszek Górzyńscy z Łęczeszyc, Hanna i Andrzej Jóźwiak z Odrzywołka, Krystyna i Ireneusz Jóźwiak z Anielina oraz Krystyna i Marian Turek z Widowa.

Życzenia kolejnych dni, miesięcy i lat pełnych szczęścia i radości, ciągłego uśmiechu na twarzy, jak również tego, aby cieszyć się życiem w każdym jego momencie, składał Wójt Władysław Piątkowski.

Dostojnym Jubilatom podczas uroczystości życzenia i gratulacje składali Zbigniew Byrski Wice przewodniczący Rady Gminy, Renata Ostatek Sekretarz Gminy, Janina Ciamarczan Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego oraz proboszcz belskiej parafii ks. Jarosław Siuchta. Dla świętujących swój jubileusz przygotowano słodki poczęstunek, nie zabrakło także symbolicznego toastu za ich zdrowie.

Autor: E. Tomasiak
Urząd Gminy Belsk Duży

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *