Sport

Megawat kolejnym przeciwnikiem GKS-u

Przed seniorami GKS-u Belsk Duży mecz w ramach 4. kolejki radomskiej klasy B. Podopieczni Mateusza Norberciaka na Stadionie Gminnym podejmą ekipę Megawatu Świerże Górne. Początek spotkania w sobotę (5 września) o godz. 15:30!

Sobotni przeciwnik GKS-u plasuje się w tabeli na 6. miejscu. Goście ze Świerży Górnych mają za sobą trzy spotkania, w których zgromadzili jeden komplet punktów. Na inaugurację ligi podopieczni grającego trenera, Radosława Bieniasa musieli uznać wyższość GKS-u Stromiec. Według ludzi związanych ze stromieckim futbolem na boisku padł wynik 5:2, lecz sędzia… zapomniał o jednej bramce. I tak oficjalny protokół meczowy mówi o porażce ekipy Megawatu 2:4.

W kolejnym meczu ekipa ze Świerży przegrała z KP Stanisławice 1:7. Pierwszy komplet udało im się zgromadzić dopiero w trzeciej serii gier. Na własnym boisku pokonali 2:1 Zorzę Klwów.

Gracze z Belska Dużego udanie weszli w ligowe zmagania. Dwa mecze i komplet zdobytych punktów dawały miano wicelidera tabeli. W ostatniej kolejce podopieczni Norberciaka przegrali jednak z GKS-em Stromiec 2:5. To jednak nie zaważyło na układzie tabeli. Belski team wciąż zajmuje drugie miejsce.

W ostatnich sezonach radomskiej Klasie B oba teamy mierzyły się ze sobą trzykrotnie. GKS wygrał jedno z tych spotkań (4:3 u siebie 2 czerwca 2018 roku). Dwa kolejne mecze to zwycięstwa sobotnich gości – kolejno 6:2 w Belsku i 3:1 na własnym boisku.

Biorąc pod uwagę ligową hierarchię oraz formę obu zespołów zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. W imieniu zarządu GKS-u Belsk Duży zapraszamy na to spotkanie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *