Sport Uncategorized

Młodzicy GKS-u przegrywają mecz na szczycie

Niestety oddala się awans młodzików do pierwszej ligi. Podopieczni trenerów Daniela Piechala i Tomasza Prokopczyka ulegli w meczu z wiceliderem, KS-em Potworów 0:5.

Tego dnia młodym piłkarzom GKS-u nie wychodziło praktycznie nic. W pierwszej połowie młodzicy mieli dwie okazje. Źle uderzali jednak Mateusz Hermanowicz i Damian Kempka. Gościom z Potworowa wychodziło za to wszystko. Do przerwy było 0:3 dla przyjezdnych…

Na drugą odsłonę gry młodzi piłkarze wyszli zmotywowani. Niestety w 33. minucie szczęście uśmiechnęło się do KS-u Potworów, który podwyższył stan meczu na 4:0. Do końca spotkania młodzicy próbowali walczyć, ale koniec końców w 50. minucie stracili bramkę na 0:5.

Porażka boli, tym bardziej, że podopieczni duetu trenerskiego Prokopczyk-Piechal przegrali na wiosnę po raz pierwszy. Teraz nie pozostaje nic innego jak walka w kolejnych meczach. Kto wie czy czy młodzi piłkarze GKS-u nie wywalczą jeszcze awansu? Wszystko w ich nogach i głowach!

GKS Belsk Duży – KS Potworów 0:5 (0:3)
Bramki dla KS-u: 13, 22, 25, 33, 50

GKS Belsk Duży: 1. Mikołaj Borkowski – 6. Filip Kowalczyk, 11. Bartłomiej Legucki, 3. Michał Maciejczyk, 4. Adam Łokucijewski – 7. Artur Piechal, 8. Bartosz Jakubczak (C), 9. Damian Kempka – 10. Mateusz Hermanowicz. Grali również: 2. Filip Tworek, 5. Jarosław Humennyj, 21. Mateusz Tworek oraz 99. Adam Wojtczak.