Sport

Młodzież wróciła do gry

Do gry o punkty powróciły juniorskie zespoły piłkarskie z terenu Gminy Belsk Duży. W spotkaniach drużyn padły kolejno: minimalna porażka, wysoka porażka oraz zwycięstwo z hat-trickiem w tle.

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją, ludzie grający w futbol amerykański i trawa

Minimalnie słabsi
W sobotnie popołudnie swoje drugie spotkanie w rozgrywkach II ligi okręgowej rozegrali juniorzy młodsi GKS-u Belsk Duży. Jak czytamy w relacji na stronie goście objęli prowadzenie po błędzie defensywy młodych GKS-iaków. Chwilę później bezpośrednio z rzutu wolnego bramkę zdobył Mikołaj Borkowski. Niestety w końcówce spotkania do siatki trafił Jakub Czajkowski z ekipy KS Jastrząb i trzy oczka pojechały do powiatu szydłowieckiego.

GKS Belsk Duży – KS Jastrząb 1:2 (1:1)
Mikołaj Borkowski 12 – Jakub Czajkowski 10, 77

Przegrana z belskim akcentem
Nie będą dobrze wspominać spotkanie rozegranego w niedzielny wieczór w Goszczynie gracze Akademii Sportu Galaktikos. W zmaganiach II ligi okręgowej orlicy ulegli ekipie FC Mundialito 0:21. Co ciekawe cztery bramki dla przeciwników strzeliła pochodząca z Belska Dużego – Maria Nowak.

Galaktikos – Mundialito 0:21 (mecz na Orliku ZSP w Goszczynie)
Maria Nowak 5, 20, 25, 46; Bartosz Szamota 10, 29; Klaudia Zieja 13, 17, 19, 32, 34, 39; Tymon Matysiak 36, 47, 58; Szymon Bobrowski 42, Wojciech Komorowski 44, Tomasz Papis 49, Szymon Bobrowski 50, Jakub Kaczmarczyk 53, Miłosz Gąsiorowski 55

Może być zdjęciem przedstawiającym stoi, football i trawa

Hat-trick Kowalczyka
Jako ostatni na boisko wybiegli trampkarze GKS-u. W premierowym spotkaniu II ligi okręgowej prowadzeni przez Daniela Piechala wygrali 3:1 z LKS-em Promna. Hat-trickiem w tym spotkaniu popisał się Filip Kowalczyk.

GKS Belsk Duży – LKS Promna 3:1 (2:0)
Filip Kowalczyk 20, 35, 45 – ? 63

Na zdjęciu fragment meczu Galaktikos-Mundialito (fot. FC Mundialito)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *