Sport

Młodzieżowe ekipy zakończyły sezon

W ostatni weekend czerwca swoje rozgrywki zakończyły juniorskie drużyny piłkarskie z terenu gminy Belsk Duży. Jak sobie poradziły? Zapraszamy do podsumowania!

Juniorzy na “piątkę”
W środku stawki ligowe zmagania zakończyli juniorzy młodsi GKS-u Belsk Duży. Podopieczni Mateusza Norberciaka na początku rundy nie potrafili przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. W końcu odbili się od dołu tabeli i zainkasowali 16. punktów. Młodzi piłkarze wygrali dwukrotnie z AS Radomiak Radom (4:3 i 3:0), a także m.in. zdobyli cenny komplet punktów w meczu z lokalnym rywalem – Mogialanką Mogielnica.

Na podium
Nieco mniej spotkań do rozegrania mieli trampkarze starsi GKS-u. Podopieczni trenera Daniela Piechala zakończyli rywalizację na 3. pozycji. Dwukrotnie wygrali z LKS Promna, a także pokonali Iskrę Zbrosza Duża i urwali cenne punkty faworytowi do awansu – Sz. P. Radomiak Radom.

“Oczko” trafione
Swoje wiosenne granie mają za sobą również Orlicy klubu Akademia Sportu “Galaktikos”. Młodzi futboliści trenowani przez Bogusława Cieślaka nie zaznali smaku zwycięstwa. W dwunastu spotkaniach trafili do siatki rywala 21. krotnie, tracąc przy tym niemal 200. bramek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *