Edukacja

Nauczycielka z Lewiczyna najlepsza!

Karolina Jaworska wygrała Plebiscyt Radomskiego Echa Dnia w kategorii „Nauczyciel Przedszkola Roku 2019”. Nauczycielka PSP im. UNICEF w Lewiczynie zgromadziła 798 głosów.

Głosowanie w plebiscycie trwało od 17 kwietnia do 27 maja. Jaworska zwyciężyła o włos. Drugą, Kingę Czosnowską z Warki pokonała o zaledwie 23 głosy! Przewaga nad trzecią, Joanną Wróbel z Radomia była już znacznie większa.

Karolina Jaworska – Nauczyciel Przedszkola 2019 w regionie radomskim

Po zwycięstwie nauczycielka była bardzo zadowolona z wyniku. – PSP im.UNICEF w Lewiczynie górą! Udało się! Mamy to! Dziękuję wszystkim, którzy mi zaufali i oddali na mnie głos. Walka trwała do samego końca. Jesteście kochani! Mam w Was wielkie wsparcie. Uwielbiam swoją pracę, a ta wygrana dodała mi skrzydeł i rozbudziła jeszcze większą motywację do działania – napisała na Facebooku Karolina Jaworska.

Na zwyciężczynię czeka wiele ciekawych nagród. Jest to m.in. planer dla nauczycielek przedszkola na rok szkolny 2019/20, w którym znajdą się m.in. listy obecności, finanse klasy czy plan rad pedagogicznych. Na ręce Karoliny Jaworskiej trafi również specjalny dyplom potwierdzający zdobycie tytułu “Nauczyciel Przedszkola Roku 2019”.

Źródło: Echo Dnia Radomskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *