Plebiscyt

No to SPORT!

Można głosować w ostatniej z kategorii I Plebiscytu Portalu “belskduzy24.pl” za rok 2017. Tym razem oddajemy głosy w kategorii SPORT. Formuła głosowania jest taka sama jak w przypadku szkół.

Głosowanie trwa do 25 lutego, do godz. 23:59.

SPORT:
-> Błażej Jakóbowski – kolarz z Belska Dużego, który co chwilę osiąga sukcesy? Tak to możliwe! Jakóbowski zajął m.in. 3 miejsce w Mistrzostwach Mazowsza i Warszawy CX rozegranych w Kobyłce 19 listopada ub. r..
-> Michał Maciejczyk – piłkarz rocznika 2005/2006. W ubiegłym roku został powołany do kadry Radomskiego Związku Piłki Nożnej.
-> Drużyna unihokeja PSP Łęczeszyce – reprezentacja szkoły z Łęczeszyc pojechała na Mistrzostwa Międzypowiatowe, Igrzyska Młodzieży Szkolnej Ziemi Radomskiej w unihokeju chłopców. Podczas zmagań zabrakło szczęścia, ale koniec końców podopieczni Daniela Wawryniuka osiągnęli wielki sukces!=
-> Adam Łokucijewski – młody piłkarz GKS-u Belsk Duży oraz bardzo sumienny sportowiec reprezentujący szkołę z Lewiczyna.
-> UKS Belsk Duży – kilka lat temu przywrócono do życia Uczniowski Klub Sportowy w Belsku Dużym. Postanowiliśmy nominować w kategorii sport wszystkich młodych sportowców z gimnazjum, oraz ich opiekunów zrzeszonych w UKSie!
-> Sensei Konrad Sadowski – do niedawna nauczyciel WF-u w belskim gimnazjum, w 2017 roku brał udział w Pucharze Świata w karate. W zawodach rozegranym w stolicy Japonii – Tokio karateka zakwalifikował się m.in. do najlepszej szesnastki w kategorii kata.
-> Piotr Skonecki  – utalentowany uczeń PSP im. Jana Pawła II w Belsku Dużym. Bardzo dobry biegacz. Rywalizował m.in. w zawodach na szczeblu wojewódzkim.

Jak zagłosować? Formuła jest bardzo prosta. Głosujemy reakcjami* na Facebooku. Mogą oddać Państwo głosy na trzy wydarzenia, kolejno za 5 punktów, 3 punkty oraz 1 punkt.

❤️ – 5 punktów
😄 – 3 punkty
😮 – 1 punkt

Możliwe jest również głosowanie poprzez wysłanie do nas maila (adres: belskduzy24@gmail.com). W temacie maila proszę wpisać kategorię plebiscytu oraz to ile punktów na dane wydarzenie chcą Państwo oddać.

*- Jak wybrać dobrą reakcję na Facebooku. Jest to bardzo proste! Przytrzymujemy kciuk by polubić post. Wtedy wyskakują nam emotikonki: kciuk, serce, haha czy wow. Wybieramy odpowiednią reakcję i cieszymy się oddanym głosem w Plebiscycie Portalu “belskduzy24.pl”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *