Kultura

Obchody Dnia Dziecka w Starej Wsi

Za nami kolejna edycja Dnia Dziecka w Starej Wsi pod patronatem honorowym Wójta Gminy Belsk Duży. Organizatorem był sołtys wsi – Andrzej Kuligowski wraz z Radą Sołecką.

– W tym roku udało nam się pozyskać dużą grupę sponsorów i wolontariuszy, którzy zadbali o wspaniałą zabawę – podkreśla Andrzej Kuligowski, sołtys Starej Wsi. Bardzo duże podziękowania należą się pani Kasi Dalbie oraz paniom z Przedszkola Publicznego w Starej Wsi za prowadzenie zabaw dla dzieci. – Dziękuję również panu Wójtowi Władysławowi Piątkowskiemu za ufundowanie nagród dla najmłodszych i strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Belsku Dużym za pokaz – mówił Kuligowski.

W tym roku strażacy zaprezentowali pokaz ratownictwa połączonego z cięciem samochodu. Zaprezentowali również swoje samochody ratowniczo-gaśnicze.

– Cieszę się, że kolejny tak niezwykle udany Dzień Dziecka w Starej Wsi zgromadził tak wiele dzieci i młodzieży – gratulował Wójt Władysław Piątkowski. Organizatorzy i wolontariusze włożyli wiele serca w przygotowanie niespodzianek i zabawy.

Piknik był wspaniałą okazją do rodzinnej integracji. Organizatorzy zadbali o lody, napoje, pieczone kiełbaski i słodkości. Na zakończenie na dzieci i dorosłych czekała niezwykła niespodzianka jaką było wspólne wieczorne puszczanie lampionów.

Autor: Emilia Tomasiak
Urząd Gminy Belsk Duży

Organizatorzy pragną podziękować:
Top – Market w Belsku Dużym
Pepsi – Cola w Michrowie
Urzędowi Gminy w Belsku Dużym
Producentowi soków „Döhler” w Kozietułach
Producentowi ciastek Ola Sp. z o.o. w Mogielnicy
Firmie Froneri Polska Sp. z o.o. oddział w Kotorydzu
Ani Wojtyszczak za prezenty dla wszystkich dzieci
Premium Rossa w Złotokłosie
Mariuszowi Jarząb z Agencji Reklamowej Karlen
Pani Kasi Dalbie i paniom z przedszkola w Starej Wsi

Wszystkim niezwykle zaangażowanym sąsiadom i przyjaciołom Starej Wsi za pomoc i wsparcie, bez których nie udało by się zorganizować tego święta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *