Edukacja

Ostatni taki bal

Gimnazjum w Belsku Dużym powoli przechodzi do historii. W środę, 5 czerwca br. odbył się ostatni w historii placówki bal gimnazjalny.

Sala gimnastyczna tego dnia wypełniła się po brzegi. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili: Przewodniczący Rady Gminy – Bogusław Sikorski z małżonką, Przewodnicząca Komisji Oświaty Rady Gminy – Ewa Łubińska, Sekretarz Urzędu – Renata Ostatek, Dyrektor GZOPO w Belsku Duży – Maria Walewska-Żółcik oraz proboszcz belskiej parafii – ks. Jarosław Siuchta.

Bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem. Chwilę później uczniowie “Gimbela” zaprezentowali program artystyczny. Piękne układy choreograficzne oraz piosenki zachwyciły zebranych. Co ciekawe, niektórzy z artystów śpiewali po raz pierwszy przed tak liczną publiką. Tak było m.in. z Ewą Pawełek, która zaskoczyła dyrektor Janinę Pawełek i zaśpiewała specjalnie dla niej piosenkę po francusku.

Na koniec życzenia dla młodzieży kończącej gimnazjum, a także podziękowania dla dyrektor szkoły złożyła Przewodnicząca Rady Rodziców – Anna Bałut.

jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *