Ludzie Samorząd

Paulina Borkowska – najaktywniejsza liderka wiejska

Zakończył się tegoroczny konkurs na najaktywniejszą liderkę wiejską w województwie mazowieckim. Wśród laureatek znalazła się Paulina Borkowska – sołtys Anielina!

19 października 2022 roku do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie przyjechało piętnaście pań rywalizujących o tytuł najaktywniejszej liderki wiejskiej. Punktowo zostały ocenione zarówno zgłoszenia jak i rozmowa z Komisją Konkursową. Wszystkie liderki, w tym Paulina Borkowska z Anielina, musiały odpowiedzieć m.in. na pytania związane z naszym pięknym województwem.

Po zliczeniu wyników oraz dyskusji komisji konkursowej okazało się, że Paulina Borkowska uzyskała wyróżnienie! Wysokość nagrody jaką otrzyma wynosi 1 500 złotych!

Nagrody w konkursie to środki finansowe dla wskazanych przez Liderki organizacji i instytucji. Dla Pań z pierwszych trzech miejsc Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich ufunduje także nagrody rzeczowe o wartości do 750 zł.

Uroczyste zakończenie Konkursu z wręczaniem nagród i symbolicznych czeków zaplanowano na 16 listopada br. podczas Gali Rozwoju Obszarów Wiejskich w Otrębusach (Matecznik Mazowsze).

Paulinie Borkowskiej gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne!

MiejsceWysokość nagrody
I miejsceKrystyna Hilaruk (gm. Sabno)5.000 zł
II miejsceAlina Parol (gm. Jakubów)4.000 zł
III miejsceAleksandra Karłowicz (gm. Zatory)
Wioleta Daniluk (gm. Olszanka)
Iwona Sojak (gm. Winnica)
3.000 zł
WyróżnieniaPaulina Borkowska (gm. Belsk Duży)
Elżbieta Semeniuk (gm. Łosice)
Ewa Bartoszek (gm. Góra Kalwaria)
Grażyna Połczyńska (gm. Wieniawa)
Agnieszka Podsiadlik (gm. Sypniewo)
1.500 zł

Źródło: własne/Województwo Mazowieckie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *