Edukacja

Piernikowe spotkanie

Za nami drugie Rodzinne Spotkanie Piernikowe w 9-godzinnych oddziałach przedszkolnych. W tym roku pięknie ozdobione pierniki trafią na specjalny kiermasz. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie chorej uczennicy PSP im. Jana Pawła II w Belsku Dużym.

W czwartkowe popołudnie, na małej sali PSP im. Jana Pawła II w Belsku Dużym, pojawiło się liczne grono rodziców wraz ze swoimi pociechami. Wszyscy doskonale przygotowani. Przynieśli ze sobą pierniki, oraz specjalne ozdoby do ich upiększania. Wszystko odbywało się w rodzinnej atmosferze, przy dźwiękach kolęd.

Rodzice, jak i dzieci popisały się wspaniałym talentem plastycznym. W dekorowanie pierników czasami były zaangażowane całe rodziny! Mamy, tatowie, rodzeństwo czy nawet… Babcie.

Ciekawym przerywnikiem od dekorowania pierników były piosenki świąteczne. Wykonały je dzieci z każdej grupy 9-godzinnych oddziałów przedszkolnych. Wprowadziło to wszystkich jeszcze bardziej w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, które za pasem.

Pięknie udekorowane pierniki zostaną przeznaczone na szczytny cel. Będą one sprzedawane przed belskim kościołem. Fundusze zostaną przekazane dla chorej uczennicy PSP im. Jana Pawła II w Belsku Dużym.

Za organizację Rodzinnego Spotkania odpowiedzialne były Monika Sieradzan, Magda Kośka i Magda Woźniak. Do pań dołączył cały personel 9-godzinnych oddziałów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *