Samorząd

Podsumowano współpracę

W środę, 25 października 2023 roku w Centrum Konferencyjnym w wareckim Browarze odbyło się wydarzenie podsumowujące współpracę Powiatu Grójeckiego z organizacjami pozarządowymi, kołami gospodyń wiejskich. Uroczyście zakończono również projekt Festiwal KGW – Najpiękniejsze i najsmaczniejsze. 

Na spotkaniu obecni byli: radny sejmiku województwa mazowieckiego – Leszek Przybytniak, Starosta Grójecki – Krzysztof Ambroziak, Wicestarosta Jolanta Sitarek, członkowie zarządu: Marzena Kołacz-Rosołowska, Dariusz Piątkowski, Andrzej Zaręba, wójtowie gmin z powiatu grójeckiego i przewodniczący rad gmin, przedstawiciele służb mundurowych, koła gospodyń wiejskich, organizacje pozarządowe czy dyrektorzy szkół, dla których organem prowadzącym jest Starostwo Powiatowe w Grójcu.

Gminę Belsk Duży reprezentowali: Wójt Władysław Piątkowski, Przewodniczący Rady Gminy – Bogusław Sikorski oraz Koło Gospodyń Wiejskich “Na Obcasach” w Lewiczynie i Koło Gospodyń Wiejskich “Rembowianki”.

Na wstępie Starosta Grójecki – Krzysztof Ambroziak powitał wszystkich przybyłych oraz podziękował organizacjom za doskonałą współpracę w 2023 roku. W swoim krótkim przemówieniu słowa uznania skierował również radny sejmiku województwa mazowieckiego – Leszek Przybytniak oraz Członek Zarządu Powiatu Grójeckiego – Andrzej Zaręba.

Miniony rok w krótkiej prezentacji podsumował natomiast Łukasz Rejer z działu promocji Starostwa Powiatowego w Warce. Nawiązał również do Dożynek Powiatu Grójeckiego, które w tym roku po raz kolejny odbyły się w Lewiczynie.

Spotkanie w odbyło się w Centrum Konferencyjnym Browaru w Warce, gdzie na gości czekało wiele atrakcji m.in. koncert wokalistów z Zespół Szkół im. I Pułku Lotnictwa Myśliwskiego “Warszawa” oraz występ DZIKU. Dodatkowo dzięki dobrej współpracy z Dyrektorem Browaru – Patrykiem Cieślikiem oraz Radnym Powiatu Grójeckiego – Cezarym Kołodziejskim udało się zorganizować zwiedzanie jednego z największych browarów naszym kraju!

Info: własne/Powiat Grójecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *