Sport

Podział lig młodzieżowych. Trzy drużyny GKS-u

Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej opublikował podział grup młodzieżowych na rundę wiosenną sezonu 2018/19. GKS Belsk Duży wystąpi w trzech kategoriach wiekowych.

Nowością w zgłoszeniach GKS-u na rundę wiosenną jest drużyna trampkarzy U-15. Stanowić ją będą gracze z rocznika 2004 wsparci zawodnikami urodzonymi w 2005 roku. Zmierzą się oni w II lidze między innymi z ekipami z Pionek czy Zwolenia.

Trampkarze C1 U-15, II liga, grupa II: GKS Belsk Duży, Mogielanka Mogielnica, Pilica Nowe Miasto nad Pilicą, Pilica Białobrzegi, Proch Pionki, Zwolenianka Zwoleń, Broń II Radom.

Do rozgrywek w I lidze okręgowej przystąpią natomiast trampkarze z rocznika 2005. Po doskonałej jesieni, w której gracze GKS-u nie przegrali żadnego spotkania, teraz czas na trudniejsze wyzwania. W lidze zmierzą się między innymi ze spadkowiczami z ligi mazowieckiej: AS Radomiak Radom i Mazowszem Grójec.

Trampkarze C2 U-14, I liga: Mazowsze Grójec (spadkowicz), AS Radomiak Radom (spadkowicz), Ajax Radom, Broń Radom, KS Potworów, Plon Garbatka (beniaminek), Polonia Iłża (beniaminek), GKS Belsk Duży (beniaminek).

Najmłodszym zespołem zgłoszonym do ligi przez GKS Belsk Duży będzie drużyna młodzików z rocznika 2006. Piłkarze zajęli w ubiegłej rundzie 2. miejsce w ligowej tabeli, a w tej rundzie przyjdzie im się zmierzyć z kilkoma ekipami z powiatu grójeckiego. W grupie wystąpią bowiem: Mogielanka Mogielnica, Pilica Nowe Miasto nad Pilicą, KS Warka i spadkowicz z I ligi – Kraska Jasieniec.

Młodzicy D1 U-13, II liga, grupa 1: GKS Belsk Duży, Mogielanka Mogielnica, LKS Promna, KS Warka, Sz.P. Radomiak Radom, Kraska Jasieniec (spadkowicz z I ligi).

Wciąż można dołączyć do zespołów GKS-u Belsk Duży! Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany klub zaprasza na treningi, które zimą odbywają się na Hali Sportowej. Numer kontaktowy do trenera grup młodzieżowych, Daniela Piechala – 603 180 995.

Start rozgrywek juniorskich zaplanowano na połowę marca. Portal belskduzy24.pl trzyma kciuki za dobre wyniki w rundzie wiosennej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *