Organizacje pozarządowe Samorząd

Podziękowanie dla Rembowianek

Podczas X Sesji Rady Gminy Belsk Duży kadencji 2018-2023 Przewodniczący – Bogusław Sikorski wraz z Wójtem Gminy – Władysławem Piątkowskim podziękowali za przygotowanie Dożynek Powiatowych, które w tym roku odbyły się w Lewiczynie. Podziękowania trafiły m.in. do Koła Gospodyń „Rembowianki”, które w tym roku było odpowiedzialne za stoisko gminne.

Dożynki to szczególna okazja, by podziękować rolnikom, przekazać wyrazy szacunku i wdzięczności za Ich ciężką pracę i codzienny trud oraz za umiejętność współpracy i jednoczenia się wokół wspólnego celu.

Słowa uznania powędrowały do firm: Arno Sp. z o.o. , Activ Sp. z o.o., Banku Spółdzielczego im. Stefczyka, Spółdzielni Polsad Sp. z o.o.,Ferrero Polska Sp. z o.o., do Zakładu Gospodarki Komunalnej w Belsku Dużym, OSP Lewiczyn oraz Koła Gospodyń Wiejskich “Rembowianki” z Rębowoli.

To właśnie przedstawicielki “Rembowianek” Panie Stanisława Sokołowska i Marzena Gniadzik otrzymały w tym dniu dyplom uznania z rąk Wójta Władysława Piątkowskiego oraz Przewodniczącego Bogusława Sikorskiego. Panie i Panowie z tego nowo powstałego koła byli gospodarzami stoiska gminnego witając wszystkich mieszkańców Dożynek Powiatowych smakołykami z rębowolskich kuchni.

Autor: E. Tomasiak
Urząd Gminy Belsk Duży

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *