Zdrowie

Pomóżmy Dominikowi!

Młody mieszkaniec powiatu grójeckiego rozpoczyna drugą połowę walki z białaczką!

Dominik Wojdalski to młody, 22-letni trener piłkarski w FC Mundialito, a także zawodnik A-klasowej drużyny GPSZ Głuchów.

14 listopada 2018 roku usłyszał, że jest śmiertelnie chory. W tamtym okresie źle się czuł, ale nigdy nie przeszłoby mu przez głowę, że to może być nowotwór – ostra białaczka limofoblastyczna.

Dominik spędził ponad miesiąc na onkologii, przeszedł przeszczep szpiku od swojego brata, a następnie serię naświetlań. Wyniki znacznie zaczęły się poprawiać. Niestety wtedy nadszedł listopad 2020 roku. Data, która po raz drugi wywróciła jego życie do góry nogami…

Niestety Dominik teraz walczy ze wznową białaczki. Nowotwór postępuje w przerażającym tempie – obecnie szpik zajęty jest aż w 56% przez komórki nowotworowe! Istnieje ryzyko przerzutów… Jego jedyną nadzieją jest nowoczesna terapia Car-T Cell, której cena to prawie 1,4 miliona złotych! Jeśli uda mi się zebrać te środki, od razu będzie można rozpoczynać leczenie. Dlatego też prosi o pomoc!

Do tej pory udało się zebrać 131 009 zł na portalu www.zrzutka.pl, od teraz jednak można pomóc Dominikowi poprzez wpłaty na portalu: siepomaga.pl!

LINK: https://www.siepomaga.pl/dominik-wojdalski?fbclid=IwAR0V9R6RwDI9_Y_QnfDMgiCSmMA1xiKsyjDKuEE146-B9ETWQ-8A04zcWfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *