Sport

Powrót po pauzie. GKS gra z Megawatem

Po tygodniowej przerwie do gry wracają seniorzy GKS-u Belsk Duży. Podopieczni trenera Adama Czarneckiego zagrają przed własną publicznością z Megawatem Świerże Górne.

Goście ze Świerży Górnych, choć plasują się na ostatniej pozycji, to wiosną radzą sobie o wiele lepiej jak na jesieni. Team Radosława Bieniasa w ostatni weekend wygrał na własnym boisku ze Strażakiem Wielogóra. Kilkukrotnie postraszył też rywali z górnej części tabeli. Między innymi MKS Wyśmierzyce, który wygrał spotkanie z ekipą z powiatu kozienickiego 1:0.

Piłkarze belskiego GKS-u mają za sobą cztery starcia. W trzech z nich nie dali szans rywali i przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Zespół prowadzony przez Adama Czarneckiego wygrał z Iskrą Zbrosza Duża, KS-em Wysokin i KS-em Lesznowola. Belszczanon niestety nie udały się derby regionu, w których Sadownik Błędów zwyciężył 3:2.

GKS wciąż pozostaje w ligowej czołówce. Strata do premiowanego awansem drugiego miejsca wynosi 5. oczek, lecz belszczanie mają jeden mecz mniej od rywala. Początek niedzielnego spotkania o godz. 17:00.

GKS Belsk Duży – Megawat Świerże Górne
Niedziela, 29 maja 2022 r.
Godz. 17:00 (Belsk Duży)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *