Edukacja Sport

Prezenty od Św. Mikołaja

Św. Mikołaj odwiedził siatkarzy i siatkarki uczęszczających na zajęcia Gminnego Uczniowskiego Klubu Sportowego. Do dzieci i młodzieży trafiły nowe stroje.

Prężnie działający Gminny Uczniowski Klub Sportowy jak widać to nie tylko koszykówka dziewcząt. Belski GUKS stawia również na siatkówkę dziewcząt i chłopców. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu w hali belskiego GOSiRu.

W piątkowe popołudnie młodzi adepci siatkówki mogli cieszyć się pięknymi, nowymi koszulkami. Małe upominki, w postaci sprzętu sportowego (piłek do siatkówki) dostały również szkoły podstawowe z terenu Gminy Belsk Duży.

Sprzęt sportowy wręczał Wójt Gminy Belsk Duży – Władysław Piątkowski, który wspiera działalność sportową na tereny gminy oraz Prezes GUKS – Tomasz Wesołowski. Na spotkaniu obecni byli również nauczyciele WF-u z gminnych szkół podstawowych: Łukasz Wiśnik, Daniel Wawryniuk i Bogusław Cieślak, a także wicedyrektor PSP Belsk Duży – Ewa Szewczyk oraz Kierownik GOSiR – Marek Szewczyk.

Na zakończenie młodzież oraz nauczyciele rozegrali trzy mecze siatkówki. Wynik w nich był sprawą drugorzędną. Liczyła się dobra zabawa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *