Prokopczyk daje zwycięstwo nad Lesznowolą

Trzeci mecz w rundzie wiosennej wygrali seniorzy GKS-u Belsk Duży. Tym razem w roli gości odprawili z kwitkiem 1:0 KS Lesznowola. Do bramki rywala trafił Tomasz Prokopczyk.

Pierwsza część gry była toczona głównie pod dyktando podopiecznych Tomasza Niemirskiego. GKS udokumentował tę sytuację w 13. minucie. Doskonale o piłkę powalczył Piotr Franczak. Napastnik belszczan dokładnie dograł futbolówkę do Tomasza Prokopczyka, a ten z najbliższej odległości umieścił ją w siatce.

Drugie czterdzieści pięć minut to optyczna przewaga belskiego teamu. Belszczanie mieli wiele sytuacji do strzelenia gola, lecz szwankowała skuteczność. Obronną ręką z pojedynków m.in. z Mateuszem Nogą, Arkadiuszem Boguckim czy Tomaszem Prokopczykiem wychodził bramkarz gospodarzy.

Za tydzień GKS Belsk Duży podejmie w Mogielnicy lidera – Legion II Głowaczów. Mecz odbędzie się w niedzielę 29 kwietnia, o godz. 15:00.

KS Lesznowola – GKS Belsk Duży 0:1 (0:1)
Tomasz Prokopczyk 13

KS Lesznowola: 1. Kamil Kłyszewski – 5. Tomasz Chróścik (65, 2. Łukasz Juras, 8. Emil Lis, 19. Mariusz Jaskólski,  17. Piotr Iwański (87, 4. Mariusz Goliański) – 21. Kacper Siwiec, 16. Łukasz Siwiec (60, 13. Mariusz Brzeziński), 10. Karol Kołecki – 9. Przemysław Wójciak (10, 14. Przemysław Studniarek, 73, 20. Paweł Małecki), 11. Alan Sygnarek, 7. Dawid Pawelski.

GKS Belsk Duży: 1. Przemysław Załęski – 3. Kamil Lewandowski (C), 5. Szymon Kazimierski, 24. Rafał Kolasa, 11. Łukasz Kołosowski – 7. Łukasz Cieslak, 4. Arkadiusz Gwadera (77, 2 . Daniel Wysocki), 23. Rafał Maciak – 22. Tomasz Prokopczyk (89, 10. Kamil Krawczyk), 9. Piotr Franczak (23, 8. Arkadiusz Bogucki), 17. Mateusz Noga (81, 19. Bartosz Jakóbowski).

Żółta kartka: Mariusz Brzeziński (KS Lesznowola)
Widzów: około 60.
Sędziowali: Kamil Piątek (główny) oraz Pawluk, Górski (liniowi).

TABELA KEEZA KLASA B, GRUPA: RADOM II