Sport

ProNutiva SKK wraca na pozycję lidera

Po zwycięstwie 3:0 nad UKS Herkulesem Sulejówek siatkarze ProNutivy SKK Belsk Duży powrócili na 1. miejsce w ligowej tabeli.

Gospodarze z Belska Dużego rozpoczęli pierwszą partię nieco nerwowo. Szwankowało przyjęcie i goście z Sulejówka w pierwszych fragmentach spotkania prowadzili 8:5. Powoli jednak podopieczni trenera Kamila Majewskiego wchodzili na właściwe obroty. Po dobrej grze wygrali tego seta 25:21.

Kolejne dwie odsłony miały dużo lepszy przebieg. Belscy siatkarze grali pewnie i bardzo skutecznie wygrywając kolejno do 16 i 18.

Dzięki stracie punktów przez lidera (UKS Orlęta Raszyn) w meczu na szczycie z SPS Radmot Jedliński belscy siatkarze po zwycięstwie 3:0 wrócili na fotel lidera. Teraz przed podopiecznymi trenera Kamila Majewskiego zmagania w II rundzie Tauron Pucharu Polski. Do Belska przyjedzie lidera Tauron 1 Ligi – MKS Będzin. Spotkanie zaplanowano na środę, 22 listopada 2023 roku na godz. 20:00.

ProNutiva SKK Belsk Duży – UKS Herkules Sulejówek 3:0 (25:21, 25:16, 25:18)

ProNutiva SKK Belsk Duży: Woźniak, Marchewka, Gontarz, Sygitowicz, Sosnowski, Szczepaniak, Rutecki (libero) oraz Milczarski (libero), Zugaj (C), Taracha, Powałka, Szwajkowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *