Sport

Rozpoczęła się kolejna edycja BLS

Pierwsza kolejka Belskiej Ligi Siatkówki stała pod znakiem niesamowicie wyrównanych i zaciętych spotkań. Kibice zebrani w belskiej hali GOSiR nie mogli być również zawiedzeni poziomem sportowym prezentowanym przez zawodników. Obydwa rozegrane spotkania obfitowały w wiele ciekawych zagrań zarówno w ataku jak i defensywie.

W pierwszym meczu ubiegłoroczny triumfator ligi Sad Team podejmował ostatnią drużynę  sezonu Volleyball Stars. W teorii mecz powinien być jednostronny, ale wydarzenia na boisku przeczyły tej tezie. Ostatecznie po tie-breaku zwyciężyli faworyci, którzy w decydującym secie, dzięki fenomenalnej zagrywce, odjechali rywalom.
Sad  Team – Volleyball Stars 3:2 (17:25, 25:20, 25:21, 23:25, 15:6)

Nie mniej emocji było w drugim meczu w którym wicemistrzowie ligi Marceli Team zmierzyli się z Setkarzami. Sety grane na przewagi i długie wymiany były ozdobą spotkania i świadczyły o wyrównanym poziomie. W decydującej piątej partii lepsi okazali się Setkarze, którzy od początku zbudowali znaczącą przewagę punktową i zamknęli mecz na swoją korzyść.
Setkarze – Marceli Team 3:2 (31:29, 29:31, 20:25, 25:23, 15:4)

Serdeczne gratulacje dla zawodników za ambitną grę i licznie zabranym kibicom za doping. Następna kolejka BLS już 26 listopada 2023 roku.

Zestaw par 2. kolejki:
– AS Galaktikos – Volleyball Stars
– Sad Team – Setkarze
– Marceli Team – pauzuje.

Źródło: GOSiR Belsk Duży

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *