Sport

Seniorzy GKS-u remisują w derbach powiatu

Remisem 4:4 zakończył się mecz pomiędzy seniorami GKS-u Belsk Duży, a GPSZ Głuchów. Gracze z Belska Dużego prowadzili już 4:3, lecz gospodarze w ostatnich minutach trafili z rzutu karnego.

Mecz rozpoczął się doskonale dla GKS-u. W 6. minucie do siatki rywala trafił grający prezes, Kamil Bocheński. W kolejnych minutach do głosu doszli jednak gracze z Głuchowa, wychodząc na prowadzenie 3:1. W doliczonym czasie gry z najbliższej odległości piłkę do bramki wpakował jednak Arkadiusz Bogucki.

Drugie 45. minut było dużo lepsze w wykonaniu GKS-u. Najpierw z rzutu karnego trafił Mateusz Noga, a chwilę później belszczan na prowadzenie wyprowadził Tomasz Prokopczyk. W ostatnich minutach jednak GPSZ Głuchów wyrównał z rzutu karnego.

GPSZ Głuchów – GKS Belsk Duży 4:4 (3:2)
Świąderski 20(k), Lewandowski 38, Abramowicz 40, Antoniewicz 90+3(k) – Bocheński 6, Bogucki 45, Noga 67(k), Prokopczyk 79

GKS: 1. Przemysław Załęski – 2. Damian Wysocki (75, 14. Patryk Rybiński), 10. Daniel Wysocki, 18. Radosław Skonieczny, 11. Łukasz Kołosowski – 24. Kamil Bocheński, 5. Arkadiusz Gwadera, 7. Tomasz Prokopczyk – 8. Arkadiusz Bogucki, 17. Mateusz Noga, 22. Kamil Walkiewicz (55, 21. Kamil Lewandowski).