Sport

Seniorzy GKS-u zagrają z Iskrą

Czas na kolejną piłkarską ucztę z udziałem piłkarzy GKS-u Belsk Duży. W najbliższą środę podopieczni Tomasza Niemirskiego zmierzą się z Iskrą Zbrosza Duża.

Kiedy odwołano pierwszą kolejkę radomskiej klasy B, było wiadomo, że kiedyś będzie trzeba nadrobić zaległości. Obligatoryjny termin, który wyznaczył Radomski OZPN przypada właśnie 2 maja.

Belszczanie podchodzą do spotkania z Iskrą po czterech zwycięstwach z rzędu w rundzie wiosennej. GKS ograł na starcie rozgrywek Tęczę Augustów 5:1, potem odprawił z kwitkiem GKS Stromiec (3:1) i KS Lesznowola (1:0), a ostatnio ograł lidera z Głowaczowa. Tym samym belski team umocnił się w prowadzeniu w tabeli rundy wiosennej. Traci również zaledwie trzy oczka do podium w tabeli za sezon 2017/18.

Podopieczni Zbigniewa Osińskiego zgromadzili do tej pory 8. punktów w rundzie wiosennej. Po dwóch zwycięstwach na początku rundy (Ruszcovia 6:1, KS II Błotnica 3:1), ostatnie mecze nie toczą się po myśli ekipy ze Zbroszy. Iskra uległa na własnym boisku Tęczy Augustów (2:3) oraz zremisowała z ekipami ze Stromca i Lesznowoli.

Jesienią w spotkaniu obu ekip lepsza była Iskra, która ograła GKS 4:1. Honorowe trafienie zaliczył wtedy Łukasz Kołosowski, który pokonał golkipera z rzutu wolnego. Teraz czas na rewanż! Początek meczu GKS vs Iskra o godz. 18:30. Spotkanie zostanie rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Mogielnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *