Sport

Siatkarze wrócili do gry

Gracze Volley SKK Belsk Duży wrócili na IV-ligowe parkiety. W pierwszym meczu w nowym roku podopieczni Kamila Trzcińskiego musieli uznać wyższość UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II.

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla ekipy z Belska Dużego, która wygrała pierwszego seta 25:19. Niestety dwa kolejne padły łupem gospodarzy z Grodziska (kolejno 25:20, 25:18).

W czwartej partii podopieczni Trzcińskiego wrócili na zwycięską ścieżkę wygrywając 25:15. Niestety w decydującej partii znowu lepsi okazali się gospodarze (15:11).

Spotkanie było bardzo wyrównane. Co ciekawe w małych punktach obie ekipy zdobyły po… 99 punktów. Więcej zimnej krwi w końcówce zachowali jednak gracze Sparty.

Jak poinformował na Facebooku Prezes Volley SKK Belsk Duży – Krzysztof Małachowski, ekipa wchodzi w nowy rok z istotnym wsparciem firmy Agrosimex.

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II – Volley SKK Belsk Duży 3:2 (19:25, 25:20, 25:18, 15:25, 15:11)

Kolejne spotkanie ekipy z Belska Dużego zaplanowano na 7 lutego. Przeciwnikiem będzie UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów.

  1. Volley SKK Belsk Duży zajmuje 6. miejsce. Kolejne spotkanie 7 lutego w Belsku z Olimpijczykiem Mszczonów.

    Zaktualizowaliśmy już artykuł. 🙂

  2. czyli ostatni szansa na playoff, ewentualna przegrana z Mszczonowem (który też nie może przegrać jeśli chce mieć playoff ) może być pożegnaniem z dalsza faza rozgrywek? Dodatkowo oni na wyjeździe jeszcze nie przegrali……

    EDIT: Można już przychodzić na hale i oglądać mecze?

  3. Masz rację , mecz z Mszczonowem jest meczem jak to mówią za 6 punktów. Natomiast jeszcze niczego nie rozstrzygnie, ponieważ jeszcze wiele spotkań do rozegrania. A w tej lidze różne niespodziewane wyniki padają

  4. Ciekaw jestem jaki jest kurs u bukmacherów na awans SKK Volley do Play-off, a jaki na awans do III Ligi. Mówię wszystkim : warto postawić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *