Sport

Sparing GKS-u na szóstkę

Podopieczni Stanisława Bilskiego rozegrali kolejny mecz kontrolny przed zbliżającą się rundą wiosenną. W niedzielne popołudnie GKS pokonał KS Lesznowolę 6:1.

Trener Bilski do dyspozycji tego dnia miał 18 zawodników. W pierwszej odsłonie meczu do siatki rywala trafiali: Mateusz Noga (dwukrotnie), Piotr Franczak oraz Jakub Wójcik. KS Lesznowola odpowiedziała trafieniem w 25. minucie, kiedy to po akcji w pojedynku sam na sam od Przemka Załęskiego okazał się napastnik KSL. Po pierwszych 45. minutach wynik mógł być zupełnie inny, bowiem w 5. minucie po ładnej akcji zespołu z Lesznowoli sędzia odgwizdał spalonego.

W drugiej części gry przez dłuższy okres czasu większą przewagę optyczną posiadali gracze KS Lesznowoli. W kilku okazjach doskonale interweniował Załęski. Gracze z Belska Dużego pod koniec spotkania znów doszli do głosu. Najpierw bramkarza przelobował Mateusz Noga, a chwilę później “jedenastkę” na gola zamienił Łukasz Cieślak.

GKS Belsk Duży – KS Lesznowola 6:1 (4:1)
Noga 7, 14, 75; Franczak 12, Wójcik 43, Cieślak 78 – ? 25

GKS Belsk Duży (wyjściowy skład): Przemysław Załęski – Damian Wysocki, Jakub Wójcik, Rafał Kolasa, Łukasz Kołosowski – Tomasz Prokopczyk, Rafał Maciak, Łukasz Cieślak, Patryk Bilski, Mateusz Noga – Piotr Franczak.

Grali również: Daniel Wysocki, Kamil Bocheński, Arkadiusz Bogucki, Patryk Rybiński, Bartosz Jakóbowski, Damian Górzyński, Daniel Górzyński.