Plebiscyt

Statuetki za I Edycję Plebiscytu wręczone!

W połowie kwietnia zakończyliśmy wręczać statuetki za I Plebiscyt Portalu belskduzy24.pl. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim naszym fanom! Bez Was ten plebiscyt nie byłby możliwy.

Statuetki dla Osobowości Roku i zwycięzcy w kategorii SZKOŁA II trafiły na początku marca. Podczas uroczystego apelu w PSP im. Romualda Traugutta w Łęczeszycach Krzysztof Kowalski uhonorował Tomasza Fliszkiewicza (OSOBOWOŚĆ ROKU) oraz szkołę z Łęczeszyc, w imieniu której statuetkę odebrał dyrektor placówki, Pan Jacek Witczak.

Uhonorowani zostali również zwycięzca w kategorii SPORT – Piotr Skonecki z PSP im. Jana Pawła II w Belsku Dużym oraz zwycięzca w kategorii SZKOŁA I, czyli Publiczne Gimnazjum im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Belsku Dużym.

Na koniec zostawiliśmy sobie truskawkę na torcie, tj .WYDARZENIE ROKU. W I Plebiscycie naszego portalu tę kategorię wygrały Gminne Obchody Święta Jabłuszka. Statuetkę z rąk Krzysztofa Kowalskiego odebrał Wójt Gminy Belsk Duży – pan Władysław Piątkowski. Przypomnijmy, że Gminne Obchody Święta Jabłuszka w tym roku wsparł Samorząd Gminy Belsk Duży. Taka sama statuetka, oraz pamiątkowy dyplom trafiły również na ręce dyrekcji PSP im. Jana Pawła II w Belsku Dużym – pani Małgorzaty Więckowskiej.

Z tego miejsca serdecznie dziękujemy TAO SUSHI GRÓJEC oraz firmie ZYG-ZAK za wsparcie I Edycji Plebiscytu Portalu belskduzy24.pl. Podziękowania kierujemy również do firmy KARLEN, która wykonała piękne statuetki dla zwycięzców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *