Plebiscyt

Statuetki za I Edycję Plebiscytu wręczone!

W połowie kwietnia zakończyliśmy wręczać statuetki za I Plebiscyt Portalu belskduzy24.pl. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim naszym fanom! Bez Was ten plebiscyt nie byłby możliwy.

Statuetki dla Osobowości Roku i zwycięzcy w kategorii SZKOŁA II trafiły na początku marca. Podczas uroczystego apelu w PSP im. Romualda Traugutta w Łęczeszycach Krzysztof Kowalski uhonorował Tomasza Fliszkiewicza (OSOBOWOŚĆ ROKU) oraz szkołę z Łęczeszyc, w imieniu której statuetkę odebrał dyrektor placówki, Pan Jacek Witczak.

Uhonorowani zostali również zwycięzca w kategorii SPORT – Piotr Skonecki z PSP im. Jana Pawła II w Belsku Dużym oraz zwycięzca w kategorii SZKOŁA I, czyli Publiczne Gimnazjum im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Belsku Dużym.

Na koniec zostawiliśmy sobie truskawkę na torcie, tj .WYDARZENIE ROKU. W I Plebiscycie naszego portalu tę kategorię wygrały Gminne Obchody Święta Jabłuszka. Statuetkę z rąk Krzysztofa Kowalskiego odebrał Wójt Gminy Belsk Duży – pan Władysław Piątkowski. Przypomnijmy, że Gminne Obchody Święta Jabłuszka w tym roku wsparł Samorząd Gminy Belsk Duży. Taka sama statuetka, oraz pamiątkowy dyplom trafiły również na ręce dyrekcji PSP im. Jana Pawła II w Belsku Dużym – pani Małgorzaty Więckowskiej.

Z tego miejsca serdecznie dziękujemy TAO SUSHI GRÓJEC oraz firmie ZYG-ZAK za wsparcie I Edycji Plebiscytu Portalu belskduzy24.pl. Podziękowania kierujemy również do firmy KARLEN, która wykonała piękne statuetki dla zwycięzców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *